główna menu galeria kontakt OFERTA

Restauracja „STARA GORZELNIA” i Zajazd BOG-MAR 
Oferta weselna

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy dla Państwa połączoną ofertę weselną restauracyjno-hotelową i  trzy zestawy menu: biały, czerwony i grafitowy w różnych cenach uzależnionych od oferty.

W cenę wliczone jest: 

powitanie chlebem i solą Młodej Pary
Toast lampką wina musującego
Wybrany zestaw menu
Wystrój każdego stołu z wyjątkiem stołu Państwa Młodych                              
Pokój nowożeńców ze śniadaniem
Wynajem sali balowej
Przestronny, monitorowany parking
Miłą atmosferę i kompetentną obsługę restauracyjno-hotelową

Czego nie zawiera cena:

Ciasta i tortu weselnego
Alkoholu
Serwowania alkoholu przez kelnerów, dot. alkoholu zakupionego pozarestauracją przez zleceniodawcę
Hotelu dla gości
Dodatkowych dekoracji Sali weselnej oraz stołu Państwa Młodych
Dodatkowych atrakcji np.: słodkiego stołu, fontanny czekoladowej itp.
Muzyków
Kamerzystów, fotografa
Przygotowaliśmy dla Państwa trzy zestawy menu: biały, czerwony i grafitowy, których cena uzależniona jest od wyboru dań – szczegóły w załącznikach.

Warunki ogólne:

Dzieci od 3 do 7 lat – rabat 50% ceny zestawu
Pokoje dla gości weselnych w cenie rabatowej w dniu wesela 55zł/os ze śniadaniem, doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00 dnia następnego
Bezpłatny parking
Przy dokonaniu 100% rezerwacji hotelu wymagana jest zaliczka w wysokości 1 500zł – szczegóły w umowie
Słyniemy ze smacznej domowej kuchni opartej na tradycyjnych recepturach naszego regionu. Wędliny najwyższej jakości zapewniamy z uznanych firm masarskich regionu. W skład półmisków wędlin wchodzą: kiełbasy krakowska, schab pieczony, szynka, boczek, baleron. Zachęcamy do skorzystania z zadaszonego grilla (grill zamiast jednego posiłku ciepłego + 5 zł/os - dopłata). Grill znajduje się obok budynku restauracyjnego, a tam czekają na gości: karkówka lub kiełbaska (150g/os.) i zimne piwo (0,3l/os)- szczegóły do ustalenia.

Ciasta:

Dopuszcza się możliwość zakupu wyrobów cukierniczych ( pochodzących od licencjonowanych producentów) przez Zleceniodawcę pod warunkiem dodatkowego obciążenia Zleceniodawcy kwotą 5 zł./os.(kloszowe).

Alkohol:

Dopuszcza się możliwość zakupu wyrobów alkoholowych ( pochodzących od licencjonowanych producentów) przez Zleceniodawcę. Serwowanie alkoholu spoczywa na Zleceniodawcy. Możliwe jest zamówienie usługi podawania alkoholu na stoły przez kelnera w cenie 350zł. ( nie dot. uzupełniania kieliszków gości).

Podstawowy wystrój Sali:

Wystrój sali zawiera dekoracje każdego stołu pięknymi białymi serwetami i opaskami w kolorze do wyboru. Dodatkowego uroku nadają szklane, ręcznie robione świeczniki. Wystrój podstawowy wliczony jest w cenę zestawu weselnego.

Dodatkowo płatna dekoracja stołu Państwa Młodych: Standardowy wystrój stołu Państwa Młodych – 300,-

biała tkanina podświetlana lampkami białymi za plecami Państwa Młodych, biała tkanina na stole (falbana, perełki)dekoracja krzeseł, świecznik szklany, świece ( jak na Sali)bukiet z kwiatów sezonowych wg. koloru dostosowanego do wystroju Sali.

Ponad standardowywystrój stołu Państwa Młodych kwota do ustalenia 

-dekoracja na ścianie za plecami Państwa Młodych np. inicjały, serca, napisy,-ponadstandardowa dekoracja kwiatowa stołu Państwa Młodych

Stół alkoholowy typu szwedzki – 200,- (bez alkoholu)
Stół chłopski (obsługa bez produktów) – 300,-
Noc poślubna:

Do dyspozycji Młodej Pary przygotowaliśmy romantyczny Apartament dla Zakochanych ze śniadaniem.

Wypoczynek dla gości:

Państwa Gości zapraszamy do pozostałych pokoi i apartamentów w naszym Zajeździe. Dysponujemy 16 pokojami i 3 apartamentami. Łącznie jednorazowo możemy przenocować 40 osób + 5 dostawek. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor, telefon, wi-fi. W dzień wesela cena noclegu wynosi 45zl/os, bez względu na rodzaj pokoju. W cenę nie jest wliczone śniadanie. Koszt śniadania 15,-/os. W pozostałe dni obowiązują ceny hotelowe. Alkohol – nasza oferta alkoholu to ceny sklepowe, płacicie państwo tylko za otwarte butelki alkoholu. Ceny alkoholi uzależnione są  od aktualnych cen sklepowych w CH Bog-Mar.

Poprawiny:

Koszt poprawin:
35 zł/os cena zawiera: ciepłe i zimne napoje serwowane bez ograniczeń, udostępnienie i przygotowanie Sali i obsługę kelnerską ( serwowane potrawy z wesela wyłącznie  na stole szwedzkim).
50  zł/os poprawiny organizowane w altance przy grillu. Cena zawiera: karkówkę, kiełbasę, keczup. musztardę, pieczywo, ciepłe i zimne napoje serwowane bez ograniczeń
50zl/os cena zawiera: drugie danie (mięso, surówka,  dodatek - serwowane porcjowo dla każdego gościa), ciepłe i zimne napoje serwowane bez ograniczeń, przygotowanie Sali i obsługę ( potrawy z wesela serwowane na stole szwedzkim).
Wszystkie dania, które zostały z poprzedniego dnia wystawiamy wyłącznie na szwedzkim stole,
Poprawiny trwają od godz. 16.00 do 24.00,
Każda następna godzina to koszt 100 zł.